KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12411375

nr 1241 1375

Johan Leksell

(1874-1932), Sverige

Blyerts, 3 gubbar, signerad, 21x25

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:53:36

15/3 19:28:56 1      Vinnande bud

Johan Leksell

Läs mer om Johan Leksell